Polub na FB

Wernisaż zwycięzców w Galerii Pauza.

W niedzielę 6 kwietnia o godz. 18:00 odbyła się finałowa gala II edycji Projektu Przetwórnia.
Przetwórnia to ogólnopolski, cyklicznie odbywający się konkurs fotograficzny z udziałem mistrzów fotografii, organizowany z inicjatywy Stowarzyszenia Fotograficznego FotoBzik. W tym roku jego jurorem był znakomity portrecista Jacek Poremba.
W trackie otwartego spotkania z artystą oraz finalistami projektu ekspert II edycji konkursu dokonał publicznej analizy zestawów fotograficznych oraz wyłonił zwycięzców.

PROJEKT PRZETWÓRNIA 2 FINAŁ plakat 5 gotowe

Pierwsze miejsce zajęła Ania Osetek za cykl „Dlaczego”,
drugie miejsce przypadło w udziale Wiktorii Wojciechowskiej za zbiór fotografii „Własne miejsce”
oraz Marlenie Jabłońskiej za serię „ Sztuka umierania”.
Trzeciego miejsca nie przyznano.

W imieniu organizatorów Stowarzyszenia Fotograficznego FotoBzik oraz Galerii Pauza jak również mecenasów projektu Akademii Nikona i Szerokiego Kadru serdecznie zapraszamy na wernisaż prac zwycięzców tegorocznego Projektu Przetwórnia, który odbędzie się 20-go czerwca 2014 r. o godz. 19:00 w Galerii Pauza, ul. Floriańska 18/5 w Krakowie.
Wystawie prac Ani Osetek, Marleny Jabłońskiej oraz Wiktorii Wojciechwskiej będzie towarzyszyła multimedialna prezentacja zdjęć 5 autorów wyróżnionych przez FotoBzik.

Ania Osetek (1) Ania Psetek 2 Ania Osetek (3)fot. Ania Osetek z cyklu Dlaczego

Marlena Jabłońska (1) Marlena Jabłońska (2) Marlena Jabłońska (3)fot. Marlena Jabłońska z cyklu Sztuka umierania

Wiktoria_Wojciechowska_01 Wiktoria_Wojciechowska_02 Wiktoria_Wojciechowska_12fot. Wiktoria Wojciechowska z cyklu Własne miejsce

Zapraszamy również na spotkanie autorskie z Anią Osetek oraz Marleną Jabłońską, które odbędzie się 22-go czerwca (niedziela) o godz. 18:00 w Galerii Pauza.

Wystawie towarzyszy katalog, który będzie dostępny w trakcie jej trwania.

Strona wydarzenia na Facebooku, dołączcie!