Polub na FB

Zapraszamy na wernisaż laureatów!

22 kwietnia odbyła się finałowa gala III edycji Projektu Przetwórnia. Przetwórnia to ogólnopolski, cyklicznie odbywający się konkurs fotograficzny z udziałem mistrzów fotografii, organizowany z inicjatywy Stowarzyszenia Fotograficznego FotoBzik. W tym roku jego jurorem był Rafał Milach. W trackie otwartego spotkania z artystą oraz finalistami projektu ekspert III edycji konkursu dokonał publicznej analizy zestawów fotograficznych oraz wyłonił zwycięzców.

Pierwsze miejsce zajęła Olga Świątecka za cykl „Nie ma takiego miejsca dom”, drugie miejsce przypadło w udziale Yulii Krivich za zbiór fotografii „Przeczucie”
oraz Adamowi Karasiowi za serię „ Okolica”. Trzeciego miejsca nie przyznano.

W imieniu organizatorów Stowarzyszenia Fotograficznego FotoBzik oraz Galerii Pauza serdecznie zapraszamy na wernisaż prac zwycięzców tegorocznego Projektu Przetwórnia, który odbędzie się:

19-go czerwca 2015 r. o godz. 19:00 w Galerii Pauza, ul. Stolarska 5 w Krakowie (I piętro). Wystawę będzie można oglądać do 10 czerwca 2015r.

szablon facebook profil wydarzenie www przetworania

Wystawie prac Olgi Świąteckiej, Yulii Krivich oraz Adama Karasia będzie towarzyszyła multimedialna prezentacja zdjęć autorów wyróżnionych przez FotoBzik – Aleksandra Hońcy oraz Tomka Cichorka.

W dniu wernisażu swoją premierę będzie miał również drukowany katalog, w którym znajdziecie m.in. rozmowę z Rafałem Milachem przeprowadzoną przez Gabrielę Szewczyk oraz tekst „Porozumiemy się” Joanny Kinowskiej.

11407298_10206317785800686_4712175373859124079_n
ZAPRASZAMY!

Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.
Wydruki na wystawę przygotowała pracownia Ostrowski: https://www.facebook.com/fotografia.ostrowski?fref=ts

Mecenasi: Akademia Nikona oraz Szeroki Kadr
Wino w trakcie wernisażu sponsoruje Barefoot Wine.

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku!